• image 145 850.00€ For sale
 • image 145 850.00€ For sale
 • image 145 850.00€ For sale
 • image 145 850.00€ For sale
 • image 145 850.00€ For sale
 • image 145 850.00€ For sale
 • image 145 850.00€ For sale
 • image 145 850.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3245
 • Type: Apartment
 • 118.00m2
 • Cmimi/m2: 1236€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet super apartament 3+1 tek 21 Dhjetori.

Shitet super apartament 3+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e VI- Të të një pallati te ri, me një sipërfaqe prej 118m2, të organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti është i gjithi i rikonstruktuar me parket dhe punime tepër cilësore. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 1236 euro/m2 Total 145.850 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 118
 • Siperfaqe neto : 118
You dont have any videos

Prona te ngjashme