• image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3242
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit.

Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2, ndodhet në katin e IX-të por jo kati I fundit, të një pallati të ri më ashensor. Organizohet në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje bashë me kuzhinë të përbashkët, dy tualete, dy ballkone. Apartamenti shitet pjesërisht I mobiluar dhe orientimi është jug-perëndim. Cmimi:110.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme