• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3240
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 6.6€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira kati I II-të I një vile në “ish-Bllok” në rrugën “Vaso Pasha”

Apartamenti ka një sipërfaqe 60 m2 dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga ambienti I ngrënies dhe I ndenjies , një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Është I arreduar në mënyrë moderne dhe me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme