• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3239
 • Type: Apartment
 • 128.00m2
 • Cmimi/m2: 2.3€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Parku I Autobuzave.

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Parku I Autobuzave. Apartamenti është I organizuar në ambjentin e ndenjes me kuzhinë të përbashkët , dy dhoma gjumi, dy tualete me dritë, korridor dhe ballkon. Apartamenti ka një mobilim bashkëkohor me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri me ashensor, dhe ka një sipërfaqe 128 m2. Zona që ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të nevojshme, si: farmacit, shkolla, supermarkete etj. Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 128
 • Siperfaqe neto : 128
You dont have any videos

Prona te ngjashme