• image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3238
 • Type: Apartment
 • 176.20m2
 • Cmimi/m2: 700€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 9

Shitet apartament 2+1 pranë ish “Fushës së Aviacionit”, në një kompleks të ri të sapopërfunduar.

Shitet apartament 2+1 pranë ish “Fushës së Aviacionit”, në një kompleks të ri të sapopërfunduar. E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga e “Durrësit” dhe “21 Dhjetori. E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim, dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Objekti ka përdorur materiale shumë cilësore në fushën e ndërtimit. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 183 m2, dhe neto 176.2 m2, ndodhet në në katin e X-të banimi të objektit XII-katësh. Organizimi: -Sallon ndenjie dhe ngrënie, -DY dhoma gjumi, një dhomë gjumi për fëmijët , tualet, një ballkon .

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 183
 • Siperfaqe neto : 176.2
You dont have any videos

Prona te ngjashme