• image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3237
 • Type: Apartment
 • 106.14m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Qemal Stafa"
 • 2
 • 1
 • 8

Shitet apartament 2+1 në qendër të Tiranës, në rrugën ‘’Qemal Stafa’’.

Shitet apartament 2+1 në qendër të Tiranës, në rrugën ‘’Xhanfize Keko’’, ne Porcelan. Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Qendër të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një pallati i të ri me ashensor, ka një sipërfaqe bruto prej 120.95m2, dhe neto 106.14m2 . Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 1000 euro/muaj Çmimi total 120.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120.95
 • Siperfaqe neto : 106.14
You dont have any videos

Prona te ngjashme