• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3236
 • Type: Apartment
 • 40.00m2
 • Cmimi/m2: 8€
 • Tirana - Tirana - Pranë Shallvareve
 • 1
 • 1
 • 1

Zyrë me qira pranë qendrës së Tiranës, tek ‘’Shallvaret’’ në një pallat të ri.

Zyrë me qira pranë qendrës së Tiranës, tek ‘’Shallvaret’’ në një pallat të ri. Zyra ka një sipërfaqe prej 40 m2 dhe ndodhet në katin përdhe. Është bosh, është I organizuar në një ambjent dhe një tualet. Ambjenti mund të përdoret si zyrë avokatie, zyrë projektimi, etj. Çmimi per qira 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 40
 • Siperfaqe neto : 40
You dont have any videos

Prona te ngjashme