• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3235
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 5.4€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 4

Jepet me qira super apartament modern 2+1 tek Fusha e Aviacionit.

Jepet me qira super apartament modern 2+1 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndjenjes, i përbashkët me ambjenin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon të bollshëm. Eshtë i arreduar në mënyrë moderne dhe me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Cmimi 500 euro/muaj

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme