• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3234
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 5.3€
 • Tirana - Tirana - Liqeni I tiranes
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 1+1 pranë “Liqenit artificial”, Tiranë .

Jepet me qera apartament 1+1 pranë “Liqenit artificial”, Tiranë . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të një ndërtimi të ri , me ashensor. Është I organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëhore me të gjitha orenditë e nevojshme. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme