• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3233
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 3.6€
 • Tirana - Tirana - Materniteti i Ri
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet me qira kati I II-të I një Vile.

Jepet me qira kati i II-të I një Vile. Vila ndodhet mbrapa Maternitetit të Ri, në një zonë shumë të mirë dhe tqetë. Është I organizuar në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje bashkë më kuzhinë të përbashkët, një tualet, ballkon. Mobilimi është në mënyrë bashkëhore me të gjitha orenditë e nevojshme. Kati I vilës jepet totalisht I mobiluar, është i paisur edhe me kondicioner.Për më shumë detaje mos hezitoni të na kontaktoni. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme