• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3232
 • Type: Apartment
 • 91.00m2
 • Cmimi/m2: 6.5€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 8

Jepet me qira apartament 2+1 në zonën e ‘’Ish Bllokut’’.

Jepet me qira apartament 2+1 në zonën e ‘’Ish Bllokut’’. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjë, nje tualet, ballkon. Është I mobiluar në mënyrë bashkëkohe me të gjitha orenditë e nevojmshme. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 91 m2 dhe ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri. Zona që ndodhet Apartamenti është një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Cmimi: 600 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 91
 • Siperfaqe neto : 91
You dont have any videos

Prona te ngjashme