• image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
 • image 157 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3229
 • Type: Apartment
 • 112.00m2
 • Cmimi/m2: 1256€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga e Kavajës.

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, një tualet. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 125 m2 dhe neto 112 m2, gjithashtu ka edhe një verandë me një sipërfaqe 40 m2. Zona që ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të nevojshme si: supermarkete, farmaci, restorante etj. Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni. Cmimi 1256 euro/m2 Cmimi total 157.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 125
 • Siperfaqe neto : 112
You dont have any videos

Prona te ngjashme