• image 265.00€ To rent
 • image 265.00€ To rent
 • image 265.00€ To rent
 • image 265.00€ To rent
 • image 265.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3227
 • Type: Apartment
 • 88.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "5 Maji"
 • 2
 • 1
 • 7

Jepet me qira apartament 2+1 në Rr. “5 Maji” pranë “Concord Center “

Jepet me qira apartament 2+1 në Rr. “5 Maji” pranë “Concord Center “ Apartamenti ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri 8-katësh. Apartamenti ka një sipërfaqe 88 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Pallati është I sapopërfunduar dhe apartamenti ka vetëm mobiljen e ngrënies. Cmimi 32000 lekë/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 88
 • Siperfaqe neto : 88
You dont have any videos

Prona te ngjashme