• image 73 400.00€ For sale
 • image 73 400.00€ For sale
 • image 73 400.00€ For sale
 • image 73 400.00€ For sale
 • image 73 400.00€ For sale
 • image 73 400.00€ For sale
 • image 73 400.00€ For sale
 • image 73 400.00€ For sale
 • image 73 400.00€ For sale
 • image 73 400.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3226
 • Type: Apartment
 • 60.74m2
 • Cmimi/m2: 1050€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Asim Vokshi"
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca ''Panorama 2''

Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më të mira në Tiranë. Apartamenti është ndërtuar në një zonë të qetë dhe që të ofron shumë facilitate dhe komoditetin e afërsisë vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës. Është I organizuar ne: një dhomë gjumi, një dhomë ndenje, një tualet, apartamenti është I shtruar me parket shumë cilësor. Ka një sipërfaqe totale 69.84 m2, dhe sipërfaqe neto 60.74m2 dhe ndodhet në katin e dytë. Kompleksi është dizenjuar me arkitekturë moderne, me fasadë të veshur me terakotë dhe termoizolim. Në godinë janë parashikuar ambiente të gjelbra, 2 kate parkim nëntokë, 2 kate për zhvillimin e njësive tregtare. Apartamenti është I banueshëm dhe është në proces hipotekimi. Orientimi është Jug-lindje. Cmimi 1050m2 Cmimi total 73.400 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 69.84
 • Siperfaqe neto : 60.74
You dont have any videos

Prona te ngjashme