• image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3225
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 1271€
 • Tirana - Tirana - Pazari i Ri
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet super apartament 2 + 1 tek Pazari i Ri.

Shitet super apartament 2 + 1 tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të bukura dhe tërheqëse të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një ndërtese të re të mirë-menaxhuar. Isshtë i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë të gjallë, dy banjo dhe një ballkon që ofron një pamje të shkëlqyeshme. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 118 m2 dhe neto 110m2. Apartamenti eshte rinovuar me kondicioner mitsubishi, hiperinverter dysheme ne dhomen e ndenjes, dy dhoma kane kondicioner inverter te ndare mitsubishi, dritare te reja plastike, ndricim te drejtuar, sistem mbrojtjeje nga luhatja e tensionit, sistem i ri elektrik, ndriçim i drejtuar. Në dhomën e gjumit llambat vijnë me Prekje të standardeve shumë të mira. Apartamenti nga vendndodhja e tij gjeografike mund të përdoret për aktivitete të ndryshme, të tilla si banimi, biznesi, zyra etj. Apartamenti është i pajisur me një certifikatë pronësie. Cmimi total: 150.000 euro i pa mobiluar

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 118
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme