• image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
 • image 150 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3223
 • Type: Apartment
 • 114.00m2
 • Cmimi/m2: 1071€
 • Tirana - Tirana - Pazari i Ri
 • 3
 • 2
 • 6

Shitet dhe jepet me qera apartament 3+1 pranë Pazarit të Ri.

Shitet dhe jepet me qera apartament 3+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ka një sipërfaqe 140 m2, të organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor të madh. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-të të një pallati të ri. Eshtë totalisht I rikonstruktuar me sisteme hidraulike dhe elektrike të reja. Mobilimi I apartamentit është modern me pajisje elektroshtëpiake të markes Miele, një ndër market më të mira, sistem qëndror kondicionimi, grila elektrike etj. Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi per qera 950 euro/muaj Cmimi 1071 euro/m2. Cmimi total 150.000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme