• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3222
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4.4€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Asim Vokshi"
 • 2
 • 2
 • 8

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi “PANORAMA”.

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi “PANORAMA”. Kompleksi të ofron ambiente të ndryshme tregtare dhe argëtuese, ku pëmendim qendër biznesi, hotel, dyqane, restorante, piceri, si dhe nje lulishte të gjelberuar, me shumëllojshmeri lulesh, shatërvan dhe stola, që krijojne në terësi një ambjent me të vertetë relaksues. Vendodhja e pershtatshme gjeografike brenda Unazës së Tiranës, shumë pak metra larg Blv. “Zogu I”, lidhja e tij direkt me Unazen, ndihmon qe ky kompleks banimi dhe tregtimi të kënaqë kërkesat e klientëve. Apartamenti është totalisht I mobiluar. Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe një ballkon. Ndodhet në kat të VIII-të të godinës. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme