• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3221
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet me qira apartament 2+1 pranë Ish ambasades Jugosllave.

Jepet me qira apartament 2+1 pranë Ish ambasades Jugosllave. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është e organizuar në një dhomë ndenjeje të përbashkët me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin e VI- të të një pallati të ri. Apartamenti është i mobiluar. Cmimi 350 euro ne muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme