• image 87 500.00€ For sale
 • image 87 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3217
 • Type: Apartment
 • 85.29m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet apartament 2+1 pranë ish- “Fushës së Aviacionit”,

Shitet apartament 2+1 pranë ish- “Fushës së Aviacionit”, në një kompleks të ri të sapopërfunduar. E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga e “Durrësit” dhe “21 Dhjetori”. E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim, dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Objekti ka përdorur materiale shumë cilësore në fushën e ndërtimit. Apartamenti me sipërfaqe 97.23 m2 bruto dhe 85.29 m2 sip neto, ndodhet në katin e I të banimit të objektit 11-katësh. Organizimi: -Sallon ndenjie dhe ngrënie, -Dy dhoma gjumi, -Tualet -Një ballkon Cmimi 900 euro/m2 Cmimi total 87.500 eur

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 97.23
 • Siperfaqe neto : 85.29
You dont have any videos

Prona te ngjashme