• image 89 919.00€ For sale
 • image 89 919.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3216
 • Type: Apartment
 • 87.64m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 pranë ish Fushës së Aviacionit.

Shitet apartament 2+1 pranë ish Fushës së Aviacionit, në një kompleks të ri të sapopërfunduar E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga e “Durrësit” dhe “21 Dhjetori”. E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim, dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Objekti ka përdorur materiale shumë cilësore në fushën e ndërtimit. Apartamenti me sipërfaqe 99.91 m2 bruto dhe 87.64 m2 sip neto, ndodhet në katin e IV-tërt banim të objektit 11-katësh. Organizimi: -Sallon ndenjie dhe ngrënie, -Dy dhoma gjumi -Tualet -Një ballkon Cmimi 900 euro/m2 Cmimi total 89.919 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 99.91
 • Siperfaqe neto : 87.64
You dont have any videos

Prona te ngjashme