• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3214
 • Type: Apartment
 • 97.00m2
 • Cmimi/m2: 4.6€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 7

Jepet me qira apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit.

Jepet me qira apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës. Organizohet në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, një tualet dhe një ballkon, është I paisur me kondicioner në cdo dhomë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97m2, dhe ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri. Apartamenti është I sapomobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Çmimi:450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 97
 • Siperfaqe neto : 97
You dont have any videos

Prona te ngjashme