• image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3212
 • Type: Apartment
 • 67.00m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 1
 • 1
 • 7

Shitet apartament 1+1 tek Zogu I zi.

Shitet apartament 1+1 tek Zogu I zi. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 67 m2 dhe bruto 76.6 m2. Apartamenti ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri dhe shume cilesor, ne nje zone te pelqyer te qytetit. Apartamenti është I organizuar ne: nje ambient ndenje dhe gatimi te përbashkët, një dhomë gjumi , një tualet. Apartamenti shitet bosh dhe disponon certifikatë pronësie. Cmimi 92.000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 76.6
 • Siperfaqe neto : 76.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme