• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3211
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 6.6€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi.

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2, I mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Organizohet në ambjentin e ndenjes me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet , korridor dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, që të ofron shumë facilitate si: supermarkete, restorane, etj Cmimi:800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme