• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3210
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 4.2€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 1
 • 7

Jepet me qira apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit.

Jepet me qira apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit. Jepet me qira apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti është 70m2 i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e XI-të të një ndërtimi tw ri. Apartamenti është i sapo mobiluar me të gjitha pajisjet e reja dhe moderne për një jetesë komode. Çmimi 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme