• image 53 300.00€ To rent For sale
 • image 53 300.00€ To rent For sale
 • image 53 300.00€ To rent For sale
 • image 53 300.00€ To rent For sale
 • image 53 300.00€ To rent For sale
 • image 53 300.00€ To rent For sale
 • image 53 300.00€ To rent For sale
 • image 53 300.00€ To rent For sale
 • image 53 300.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3209
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 533€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Tre Deshmoret"
 • 2
 • 2
 • 1

Shitet shtepi private nje kateshe 2+1 prane Gjimnazit “Myslym Shima”, Yzberisht.

Shitet shtepi private nje kateshe 2+1 prane Gjimnazit “Myslym Shima”, Yzberisht. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 + oborr 100 m2.Ka mundesi invesimi edhe per ndertimin e katit te dyte. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me ambjentin e gatimit, dy dhome gjumi, korridor, dy tualete dhe oborr. Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 6’500’000 leke

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Truall/ toke : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme