• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3207
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 7€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 7

Jepet me qira apartament 2+1 ne kompleksin Delijorgji

Jepet me qira apartament 2+1, me mobilim modern. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110m2, dhe ndodhet në një nder komplekset më të mira të Tranës, i cili te ofron te gjitha faciliettet. Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete. Mobilimi I apartamentit është modern për një jetesë komode. Cmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme