• image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3207
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 8.1€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 2+1

Jepet me qira apartament 2+1, me mobilim modern. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110m2, dhe ndodhet në një nder komplekset më të mira të Tranës. Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete. Mobilimi I apartamentit është modern për një jetesë komode. Cmimi 900 euro/muaj I diskutueshëm.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme