• image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3206
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 5

Two bedroom apartment for sale in "Myslym Shyri' street.

Shitet apartament 2+1 ne rr. "Myslym Shyri". Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65m2, ndodhet në katin e IV-tert të një pallati ekzistues VI-të katësh. Është I organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet. Apartamenti shitet I mobiluar, dhe është I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi: 95 000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme