• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3205
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 5.3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 1+1 në Don Bosko.

Jepet me qira apartament 1+1 në Don Bosko. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi. Apartamenti eshtë I mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe ka të gjitha elektoshtëpiaket e nevojshme. Zona që ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete: si shkolla, farmaci, restorante, etj. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme