• image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3204
 • Type: Apartment
 • 108.00m2
 • Cmimi/m2: 830€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 tek komuna e Parisit.

Shitet apartament 2+1 tek komuna e Parisit. Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri VI-të katësh dhe ka një sipërfaqe prej 108m2. Apartamenti është në process hipotekimi. Cmimi 90,000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 108
 • Siperfaqe neto : 108
You dont have any videos

Prona te ngjashme