• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3203
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4.4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajës
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira kati I parë I një vile tek Rruga e Kavajës.

Jepet me qira kati I parë I një vile tek Rruga e Kavajës. Ka një sipërfaqe prej 90 m2, dhe është adoptuar në 1+1. Është e organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët e cila ka të gjitha pajisjet elektroshtëpiake, ka dhe një tualet. Vila është totalisht e investuar dhe është 100 m nga rruga kryesore. Cmimi 400 euro/ muaj I diskutueshëm

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme