• image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3201
 • Type: Apartment
 • 45.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Brryli
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira zyrë në Brryl!

Jepet me qira zyrë në Brryl. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 45m2, dhe ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri, dhe është I organizuar në dy dhoma, një tualet. Ambjenti jepet I mobiluar dhe është ideale per zyra avokatie, kontabiliteti etj. Cmimi 270 euro/ muaj pa taksa.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 45
 • Siperfaqe neto : 45
You dont have any videos

Prona te ngjashme