• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3200
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 110€
 • Tirana - Tirana - Dervish Hima
 • 1
 • 1
 • 10

Jepet me qira, super ambjent pranë Stadiumit “Qemal Stafa” .

Jepet me qira, super ambjent pranë Stadiumit “Qemal Stafa” . Ambjenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore të zonës në katin e X- të . Ka një sipërfaqe prej 90m2, dhe organizohet në 2 dhoma, një tualet dhe një ballkon mjaft I madh dhe panoramik. Ambjenti është I përshatshëm për banim, si dhe për zyra si: avokatie, call center etj. Cmimi 1000 euro/muaj (perfshire taksat).

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme