• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3197
 • Type: Apartment
 • 156.00m2
 • Cmimi/m2: 5.1€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 3
 • 2
 • 4

Jepet me qira Dublex tek ''kodra e Diellit''

Jepet me qira Dublex tek kodra e Diellit. Dublexi ndodhet në një nga zonat më të qeta të Tiranës, ka një sipërfaqe totale prej 156m2. Kati I parë është 49.3m2 dhe kati I dytë është 81m2. Eshtë I organizuar në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenjie, 2 tualete, një verandë me sipërfaqe të konsiderueshme. Gjithashtu ka akses në rrugën kryesore dhe facilitete të shumta. Cmimi është 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 156
 • Siperfaqe neto : 156
You dont have any videos

Prona te ngjashme