• image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3195
 • Type: Apartment
 • 54.00m2
 • Cmimi/m2: 780€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 në rrugën e “Dibres”, në hyrje të rrugës “Njazi Meka”.

Shitet apartament 1+1 në rrugën e “Dibres”, në hyrje të rrugës “Njazi Meka”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 54 m2, dhe është i organizuar në një dhoma gjumi, një dhome ndenjje së bashku me zonën e gatimit , një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues.Apartamenti është I sapo restauruar me punime tepër cilësore sipas standardeve të fundit të jetesës. Apartamenti ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte për atë që e zotëron. Apartamenti është I pajisur me certifikate pronësie. Për vizitë në apartament mos hezitoni të na kontaktoni! Cmimi 40.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 54
 • Siperfaqe neto : 54
You dont have any videos

Prona te ngjashme