• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3194
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana
 • 1
 • 1

Jepet me qira apartament 1+1 tek Ring Center.

Jepet me qira apartament 1+1 tek Ring Center. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, me një sipërfaqe prej 70m2. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë më kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet. Apartamenti është totalisht imobiluar dhe jepet edhe për studentë. Zona që ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitate, si farmaci, banka, supermarkete etj. Cmimi:350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme