• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3193
 • Type: Apartment
 • 109.00m2
 • Cmimi/m2: 5.9€
 • Tirana - Tirana - Prane Kopshtit Botanik
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ” Kopshtit Botanik” Tiranë.

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ” Kopshtit Botanik” Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 109m2, është I mobiluar në mënyre bashkëkohore me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme. Apartamenti eshte i organizuar në ambjentin e ndenjes me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e IV-të një pallati të ri me ashensor. Në cmim përfshihet edhe një postim parkim. Çmimi:450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 109
 • Siperfaqe neto : 109
You dont have any videos

Prona te ngjashme