• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3191
 • Type: Apartment
 • 131.00m2
 • Cmimi/m2: 4.6€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 1
 • 3

Zyrë me qira në zonen e ish-Bllok.

Zyrë me qira në zonen e ish-Bllok. Ambienti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, pranë rrugës kryesore. Është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe një ballkon. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri. Ambienti mund të shërbejë për zyra të funksioneve të ndryshme. por jepet edhe për familje. Sipërfaqja është 150m2 . Çmimi 700 euro/muaj perfshihen edhe taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme