• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3190
 • Type: Apartment
 • 141.00m2
 • Cmimi/m2: 3.2€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 3
 • 1
 • 3

Jepet me qira, apartament 3+1 pranë residences Kodra e Diellit

Jepet me qira, apartament 3+1 pranë residences Kodra e Diellit Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë Tiranës. Është I organizuar në 3 dhoma gjumi të cilat janë të mobiluara, 1 dhomë ndjenje me të gjitha paisjet shtëpiake, dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri të mirëorganizuar, dhe jepet I mobiluar. Orientimi I apartamentit është nga jug-lindja cka të mundëson ndricim gjatë gjithë kohës. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 141
You dont have any videos

Prona te ngjashme