• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3187
 • Type: Apartment
 • 35.00m2
 • Cmimi/m2: 7€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 1
 • 1
 • 7

Jepen me qira dy garzoniere përballë Universitetit Katolik ‘’Zoja e Këshillit Të mirë’’

Jepen me qira dy garzoniere përballë Universitetit Katolik ‘’Zoja e Këshillit të Mirë’’ Garzoniera është e mobiluar në mënyrë bashkëhore, me pajisje terësisht të reja. Garzoniera pozicionohet ne një vënd strategjik, ndodhur në një pallat të ri përballë fakultetit, me dalje direkte në rrugën nacionale dhe pranë stacionit të autobuzit. Është e përshatur për 2 studente, ku në cmim përfshihen abonimi mujor, WI-FI, dhe pastrimi dy here në muaj. Cmimi 250 euro/muaj i diskutueshem për secilën garzoniere

 • Tualet (e) : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme