• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3186
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 në Myslym Shyr.

Jepet me qira apartament ne 2+1 në Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 pa ashensor. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndjenje dhe një tualet. Ka një mobilim komod, jepet I mobiluar gjithashtu ka dhe kondicioner. Vendodhja e apartamentit është një pike strategjike pasi të ofron shumë facilitate si: ndodhet shumë pranë qendres, ka supermakete, farmaci etj. Cmimi është 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme