• image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
 • image 550 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3184
 • Type: Apartment
 • 729.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 6
 • 5

Shitet vilë 3-katëshe pranë “Liqenit të thatë”, në rrugën “Peti”

Vila ndodhet në një nga zonat më të qeta të Tiranës, pranë liqenit të Thatë. Vila është e organizuar në tre kate + podrum. Sipërfaqja e truallit është 212.1 m2 dhe sipërfaqja totale e ndërtimit për banim është 729 m2. Vila ka një verandë mahnitëse ku mund të kalosh orët e pushimit me miqtë e dashur, pranë pishinës. Në katin -1 302.36 m2 ndodhet garazh për disa makina , një ambient teknik, lavanderi, etj. Në katin përdhe 221.1 m2 ndodhet një hapësirë më sipërfaqe e cila funksionon si ambjent shërbimi, I organizuar, në një ambient të madh, një ambient që shërben si magazinë, një tualet dhe sauna. Pergjatë këtij kati ndodhet korridori dhe shkallët për tu ngjitur në katin e sipërm. Kati i I-rë ka një sipërfaqe 214 m2 dhe është i organizuar në 4 dhoma, ku dhoma matrimoniale ka tualetin i cili ka vaskë me hidromasazh, garderobën dhe e gjitha është e lidhur drejtpërsëdrejti më një ballkon me pamje nga pishina, tre dhoma secila me tualetin përkatës, dhe dhoma e cila është studio/zyrë, e dedikuar vecanërisht për atë funksion. Të gjitha dhomat janë të shtruara me parket druri. Gjithashtu gjenden shkallët për tu ngjitur në katin e mësipërm. Kati i II-të është i organizuar në një hapësirë të madhe me vetrata të mbyllura të cilat të ofrojnë pamje të drejtpërdrejtë nga të gjitha krahët, një ambient kuzhine gatimi I cili përdoret për barbekju dhe dy veranda të mëdha. Nuk duhet harruar që kjo vilë ka një mobilim shumë cilësor pasi është e kuruar në cdo detaj, parket druri, mermer cilësor, ngrohje qëndrore, panele diellore e shumë detaje të tjera që duhen parë nga afër. Vila është e pajisur me certifikatë pronësie. Vila ka hyrje nga rrugë kryesore dhe hyn direkt në parkimin e disa makinave. Që aty ngjitesh sipër me ashensor në kate të ndryshme. Vendndodhja pranë Liqenit artifiacial, dhe Liqenit të Thatë, e bën një vend shumë të preferuar për familjarë, larg zhurmave dhe pluhurit dhe p[arnë gjelbërimit dhe ajrit të pastër që tq ofron natyra. Ndaj mos humbisni kohë por bëjeni tuajën ktë super vilë.

 • Tualet (e) : 5
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 729
 • Truall/ toke : 302
You dont have any videos

Prona te ngjashme