• image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3181
 • Type: Apartment
 • 137.00m2
 • Cmimi/m2: 5.3€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartament 3+1 në një kompleks të ri, pranë Liqenit të thatë

Jepet me qira apartament 3+1 në një kompleks të ri, pranë Liqenit të thatë Apartamenti ka një sipërfaqe prej 137 m2 neto. Apartamenti është i organizuar në një sallon të madh ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie të veçuar, tre dhoma gjumi, një dhomë matrimoniale dhe dy dhoma fëmijësh, dy tualete ballkon shumë i madh me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet në katin e IV-tërt të dhe ka pamje nga liqeni Artificial i Tiranës. Apartamenti është i mobiluar, i shtruar me parket, i pajisur me sistem ngrohje qëndrore me pellet në të gjitha dhomat. Orientimi i apartamentit është juglindje cka e bën një apartament me shumë dritë dhe shumë të ngrohtë. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Apartamenti ndodhet në kompleks të një zonë rezidenciale. Çmimi 650 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 137
 • Siperfaqe neto : 137
You dont have any videos

Prona te ngjashme