• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3180
 • Type: Apartment
 • 112.00m2
 • Cmimi/m2: 13.3€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2

Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në Rr.“Donika Kastrioti”

Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në Rr.“Donika Kastrioti” Jepet me qira ambient me sipërfaqe 112m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri,pranë kullave binjake. Ambientet janë të pajisura me kondicionim dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ambjenti është i ndarë në tre salla dhe një tualet. Çmimi 1500 euro/muaj përfshirë dhe taksat

 • Siperfaqe totale : 112
 • Siperfaqe neto : 112
You dont have any videos

Prona te ngjashme