• image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3179
 • Type: Apartment
 • 98.60m2
 • Cmimi/m2: 1064€
 • Tirana - Tirana - Prane Globe, Rruga e Kavajes
 • 2
 • 2
 • 8

Shitet apartament 2+1 tek rruga “Kavajës”, pranë Qendrës “Globe”.

Shitet apartament 2+1 tek rruga “Kavajës”, pranë Qendrës “Globe”. Shitet apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të dhe të fundit të banimit në një pallat të ri me planimetri shumë të rregullt. Apartamenti ka një sipërfaqe 98.6 m2 neto. Apartamenti është I organizuar në një ambjent ndenje dhe gatimi te përbashkët, dy dhoma gjumi, një dhomë matrimoniale me tualetin e saj, një dhomë fëmijësh, një tualet tjetër, një ballkon dhe një depo në hyrje të apartamentit. Orientimi është veri-perëndim. Apartamenti shitet I mobiluar si ne foto. Eshte I pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 105 000 euro Cmimi 1064 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 98.6
 • Siperfaqe neto : 98.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme