• image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3174
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 1
 • 1
 • 4

Apartament 1+1 me qira tek “Komuna e Parisit”

Jepet apartament me qera në një pallat te ri, me sipërfaqe 75 m2, ne rrugën ‘skendër Luarasi” Apartamenti është I mobiluar dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Ndodhet në katin e IV-tert. Zona ka akses me shumicën e rrugëve kryesore në Tiranë. Karakteristikat: Dhomë ndenje + ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Cmimi 35000 leke/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme