• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3171
 • Type: Apartment
 • 53.00m2
 • Cmimi/m2: 6.6€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament në Blv. Zogu I I-rë, pranë Ministrisë së Drejtësisë

Apartamenti është 53 m2 i organizuar në një ambient ndenjeje, gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një ndërtimi ekzistues. Apartamenti është i sapomobiluar me të gjitha pajisjet e reja dhe modern për një jetesë komode. Ngrohja është me kondicioner. Çmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 53
 • Siperfaqe neto : 53
You dont have any videos

Prona te ngjashme