• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3170
 • Type: Apartment
 • 103.00m2
 • Cmimi/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Tregu Elektrik, Rr. "Petro Nini Luarasi"
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek "Tregu Elektrik".

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më të mire administruar të zonës, me një sipërfaqe prej 103 m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone me pamje panoramike. Ndodhet në katin e VII-të të një ndërtimi të ri, shumë cilësor dhe në një zone mjaft të qetë. Apartamenti është i sapo mobiluar me cdo gjë të re, në mënyrë bashkëkohore. Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 103
 • Siperfaqe neto : 103
You dont have any videos

Prona te ngjashme