• image 27 000.00€ For sale
 • image 27 000.00€ For sale
 • image 27 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3169
 • Type: Apartment
 • 49.00m2
 • Cmimi/m2: 550€
 • Tirana - Tirana - Kombinat
 • 1
 • 1
 • 3

Shitet apartament 1+1 në rrugën e “Qelqit”

Shitet apartament në rrugën e “Qelqit”, në një lagje të Kombinatit e cila ka pallate ekzistuese, me sistemime të jashtme shumë të rregullta, rrugë të shtruara dhe sipërfaqe të gjelbër. Apartamenti ka një sipërfaqe neto 49 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe aneks gatimi, një dhomë gjumi, një banjo dhe korridor. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të dhe të fundit të një pallati ekzistues me tulla silikate. Ka nevojë për rikonsrtruksion total. Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 27 000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 49
 • Siperfaqe neto : 49
You dont have any videos

Prona te ngjashme