• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3168
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 3,8€
 • Tirana - Tirana - Pranë Zogut të Zi
 • 2
 • 1
 • 11

Jepet me qira apartament 2+1 tek “Zogu Zi”.

Jepet me qira apartament 2+1 tek “Zogu Zi”.Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2, ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, pranë “RING” Center. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe dy ballkone të mëdhenj me pamje panoramike. Ndodhet në katin e XI-të të një ndërtimi të ri, shumë cilësor. Apartamenti është i sapo mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe cdo dhomë është e pajisur me kondicioner. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme