• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3166
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 1

Vile 1-kateshe me qera tek “Komuna e Parisit”

Vile 1-kateshe me qera tek “Komuna e Parisit” Vila ka nje sipërfaqe prej 100 m2 ndertim dhe 200 m2 oborr. Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe verande. Ndodhet pranë kompleksit “Kika 2”. Oborri eshte i mbjelle me peme dhe perpara viles keni hapesire per parkimin e dy makinave. Zona eshte shume e zhvilluar prane saj do gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme Cmimi: 400 Euro/muaj

 • Siperfaqe totale : 100
 • Truall/ toke : 200
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme